Míg régebben a kaszinók ügynököket alkalmaztak azért, hogy megfigyeljék és kiszűrjék a csalókat, addig ma már a technológia játssza a főszerepet. A BBC-riporter Dan Simmons révén megismerhetjük a nagyobb kaszinók által igénybe vett 20 millió dolláros biztonsági rendszer működését.

Megvannak azok az agyalágyult filmes karakterek, akik egyszer csak egy kaszinóba keverednek, majd legnagyobb döbbenetünkre kiderül róluk, hogy elsőosztályú kártyaszámolók?

Hát, bármennyit is kaszálnak, ne csináljuk utánuk. Gondoljunk csak arra, hogy a nagy akasztás után nem sokkal általában megjelennek a verőemberek, akiknek sosincs kedvük társalogni. Ne akarjuk így meghódítani Vegast, érjük be inkább a Laci presszóval.

De ha valaki még mindig azt fontolgatja, hogy feltétlenül ujjat húz a házzal, akkor az ismerkedjen meg a kaszinók által használt félelmetes megfigyelőrendszerrel, és menjen el a kedve:

(forrás: BBC)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Felvételen, hogy mi történik, ha egy üstökös túl közel merészkedik a Naphoz

Középkori „vámpír” arcát rekonstruálták horvát kutatók

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
19% 1-3 éve
22% 4-7 éve
13% 8-10 éve
38% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés