Fényes tűzgömb hasított át az amerikai égbolton november 9-én. Négy államból, Coloradóból, Kansasből, Texasból és Oklahomából is érkezett egy rakás jelentés a jelenséggel kapcsolatban, amelyet úgy fest, hogy egy épp elégő Starlink-műhold okozott.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
A Space leírása szerint a SpaceX 4682-es számú Starlink-műholdjáról lehetett szó,

amelyet még két éve állított Föld körüli pályára a cég ötvenhárom másik műholddal együtt.

Ezek is érdekelhetnek:

Így néz ki az űrből, amikor sarki fény egyesül a földi városok fényeivel

A különleges fotó egyszerre mutatja a természet és az ember alkotta világ fényeit.

Még a Holdra is hatással volt a koronavírus-járvány

Elképesztő belegondolni, hogy a Hold, amely több százezer kilométerre van tőlünk megérezte a koronavírus-járvány hatását.

Szuperlassításban csodálhatjuk meg, hogy miképp zúzzák maguk körül a mindenséget a szállító drónok propellerjei

A Wing drónjai két éve álltak munkába az Amerikai Egyesült Államokban, hogy elsőként nyújtsanak drónos csomagszállító szolgáltatást az országban.

(Forrás: Space, HVG)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott