Hallottunk már róla, hogy van olyan hűtőszekrény, ami érintőkijelzőn mutogatja, hogy milyen kaják vannak benne, és ha elfogyott a paradicsom, akkor rendel a boltból, na de olyan hűtőt tudsz-e mutatni, amire ahányszor ránézel, a fejedben megszólal a Jefferson Airplane-től a Somebody To Love, látod, ahogy Jimi Hendrix a színpadon égeti a gitárját, és kedved lenne egy váltás alsógatyával körbeutazni a világot? A Gorenje tudott.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Gorenje Retro hűtőt ugyanis a legendás, első generációs Volkswagen Transporterről (aka. hippibusz) mintázták, aminek a neve az évtizedek során gyakorlatilag egybe olvadt a szabadsággal, a fiatalsággal és persze a rockandrollal, vagyis mindennel, amit a mai nyelv úgy foglal össze, hogy YOLO.

Amúgy maga a hűtő sem rossz, mindent tud, amit egy hűtőnek tudnia kell, vagyis

  • hűt,
  • és lehet bele pakolni (260 literes),

emellett pedig A+++ energiaosztályú, vagyis ha a villanyszámlán múlik, akkor biztosan marad pénzed fesztiválra is. Már csak egy időgép kéne.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
25% Hazai
32% Idén egyik sem
Nem az nyer, aki a leggyorsabb – kipróbáltuk a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját
Hirdetés