Az LG-nek a jelek szerint nagyon bejött a hajlított kijelző-biznisz, mert a legújabb csúcskészülékükről kiszivárgott képek szerint a tavasszal bemutatkozó G4 a G Flex-hez és a G Flex 2-höz hasonlóan hajlított kijelzővel érkezik.

Az új csúcskészülék kijelzője nem tűnik annyira durván hajlítottnak, mint a Flex, sőt, szabad szemmel szinte alig látszik a görbület, de a Paint leleplezi nekünk a turpisságot.

Ahogy a nagy gyártóknál már megszoktuk, a telefonról egyébként szinte minden fontos információ kiszivárgott már jó előre, eszerint a G4 egy 5,5 colos, QHD felbontású (2560x1440 pixel) IPS kijelzővel, a legújabb, nyolcmagos Qualcomm 810 procival, és 4 GB RAM-mal érkezik.

Nagy durranás várható a kameránál is, ami egy 16 megapixeles, nagy látószögű cucc lesz, és kap egy fókuszálást segítő lézert is. A telefon a Samsung Galaxy S6-hoz rendelkezni fog egy gyorstöltés funkcióval is, amelynek használatával fél óra alatt 60%-ra tölthetjük fel az akkumulátort.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
12% Naná, és nagyon keményen.
49% Igen, de menedzselhető.
39% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés