Mindenkivel megesik, hogy a bemutató előtt két héttel véletlenül leleplezi a következő csúcskészülékét, nem? Nem, de az LG-vel most ez történt, szóval íme: az LG G4.

A telefon képességeiről ezúttal semmi újdonság nem derült ki, az van, amit eddig is tudtunk (vagyis kábé mindent), viszont ami érdekes, hogy az enyhén hajlított kijelző mellett a G4 azzal is kitűnik a felsőkategóriából, hogy nagyon prémium, bőrből készült hátlappal érkezik.

Meg f/1.8-as blendével, ami így leírva annyira hangzik izgalmasan, mint egy NB II-es kiesési rangadó, de ha azt mondjuk, hogy szupergyorsan lehet vele fotózni (minél kisebb az f utáni szám, annál több fényt tud egyszerre beereszteni a kamera), akkor már egész jól hangzik.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Föld mélyén 50 000-szer több energia rejlik, mint a világ összes fosszilis tüzelőanyag-készlete

Miért felfedezetlen a Föld tengerfenekének 99,999%-a?

A NASA olyat tesz, amit eddig soha: élőben, a saját képernyődön nézheted végig az emberiség történelmi visszatérését a Holdhoz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés