A kérdés hülyeségnek tűnhet, de hát az emberiséget mindig is az elsőre komplett hülyeségnek tűnő kérdések vitték előbbre: Mi történik, ha sárkányt eregetek viharban? Mi történik, ha megpróbálok a másik irányból elhajózni Indiába? Mi történik, ha felvágom ezt a disznót, kiszedem a beleit, aztán visszatöltöm bele a megdarált disznót?

Nos, a lávalámpás kísérlet nem végződött olyan forradalmi felfedezéssel, mint az előbbiek, de természetesen egyetértünk azzal, hogy ha már eszébe jutott a srácnak, akkor muszáj volt kipróbálni.

Mi a helyében megpróbálnánk árverésre bocsátani "az emberi kíváncsiság diadala" címmel, mint posztmodern művészeti alkotást, hátha egy arra járó San Franciscó-i megveszi jó pénzért.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Nem az irányítótoronyból, de még csak nem is a reptérről fogják irányítani a gépeket Ferihegyen

Épp letarolja a netet egy bizarr app, ami azt ellenőrzi, hogy nem haltál-e meg

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
55% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés