Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Huawei igen komolyan vette az idei MWC-t. Egyrészt az egyik leglátványosabb stand volt az övék, tekintve, hogy a plafontól a padlóig LED kijelzőkkel takartak mindent, ráadásul igen durva készülékeket mutatott a nagyközönségnek. Jó látható, hogy a ZTE-vel szemben, akik hardveresen mindent tudnak a másik Kínai óriás a Huawei a formatervre is odafigyel, így lehetséges, hogyaz ő 4 magos CPU-val és 16 magos! GPU-val szerelt, brutális készülékük nem csak gyors, de kifejezetten szépre sikeredett. A telefonok mellett a tabletek is főszerepet kaptak náluk az idei MWC-n. A Motorola sajnos nem durrantott, hiszen az Amerikai gyártó főleg a hazai piacot célozza meg, így nem a Barcelonai MWC-n lövik el a puskaport, hanem a januári CES-en Las Vegasban. Így gyakorlatilag ismeretlen újdonságot nem is láttunk a standon, de a két új XOOM 2 tablet (egy 10.1 és egy kisebb 8.9 colos Media edition verzió) megmutatta magát a standon néhány középkategóriás modell é s a MotoActive sportóra/külső kijelző. Az Alcatel sem villantott a kiállításon, hozta a szokásos és már ismert készülékeit, ennek ellenére úgy éreztük, hogy nem érdemes kihagyni a standlátogatást, mivel az olcsó készülékek között egész korrekt darabokat tettek le az utóbbi időben az asztalra.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Mágneses drónnal szedték ki a kést egy bűnöző kezéből a kaliforniai rendőrök

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés