Ugyanis egyre többen rebesgetik, hogy annak érdekében, hogy az iPhone 7 még vékonyabb lehessen, mint az eddigi telefonok, az Apple beáldozná a fülhallgatókhoz való jack-csatlakozót, és helyette a saját Lightning-szabványukat használnák a következő iPhone-ban.

Amivel csak annyi a probléma, hogy Lightning-csatlakozós fülhallgatót nagyon kevesen gyártanak, így a felhasználók többsége rákényszerülne, hogy átalakítóval használja az iPhone-ját, ha zenét akar hallgatni, ami minden bizonnyal nem nagyon nyerné el a tökéletességre szomjazó Apple-vásárlók tetszését.

A most éppen a MacOtakara által keltett pletykát persze érdemes fenntartásokkal kezelni, hiszen a következő iPhone bemutatója annyira messze van, hogy valószínűleg nincs is végleges dizájnja, így ha a jack-csatlakozó kidobása benne is van a pakliban, az szinte biztos, hogy végleges döntés még nem született róla.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Föld mélyén 50 000-szer több energia rejlik, mint a világ összes fosszilis tüzelőanyag-készlete

Miért felfedezetlen a Föld tengerfenekének 99,999%-a?

A NASA olyat tesz, amit eddig soha: élőben, a saját képernyődön nézheted végig az emberiség történelmi visszatérését a Holdhoz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
17% Igen, volt egyszer rá példa.
71% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés