Az Audi A5 kabrió riválisának szánt Opel Cascada motorkínálata új, 200 lóerős turbómotorral gazdagodik, amivel a kocsi végsebessége a 235 km/h-t is eléri.

Az új motorral szerelt kocsi, amelynek nyomatéka így a 300 Nm-t is eléri, a szeptemberi frankfurti autószalonon mutatkozik be, és ősztől már rendelni is lehet. Az Opelt birtokló General Motors a Cascadát elsősorban az Audi A5 kabrió olcsóbb riválisának szánta, amely felszereltségével és méreteivel eddig is kiemelkedett a kompakt kategóriából, a motorválasztékból viszont mindeddig hiányzott egy igazán erős benzinmotor (a csúcsot az 1,6 literes, 170 lóerős turbó képviselte).

A minden eddiginél erősebb Cascada árát egyelőre még nem hozták nyilvánosságra, de az alapár minden bizonnyal valahol nyolc- és kilencmillió forint között lesz.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Ez most a legérettebb Honda SUV? Ilyen a ZR-V hosszabb használat után

Teljesen kiakadtak a rajongók az F1-pilóták hivatalos közös fotójától

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
13% 8-10 éve
42% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés