2021-ben is marad még a Honda a Forma–1-ben, az viszont nagy kérdés, hogy utána mi lesz.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Red Bull és a Toro Rosso is bejelentette, hogy jelenlegi motorbeszállítójuk, a Honda egy évvel meghosszabbította szerződését mindkét csapattal, azaz az új éra első évében, 2021-ben is a japánok energiaforrása fogja hajtani a Max Verstappenék és Pierre Gaslyék autóját:

Aston Martin Red Bull Racing on Twitter

We'll be #PoweredbyHonda in 2021! ? The Team are delighted to confirm that we have extended our partnership to use Honda Hybrid power. @HondaRacingF1

Nem volt annyira biztos, a Honda maradása az F1-ben, ha lelépett volna, az fura helyzetet teremtett volna mindkét csapatnál, konkrétan veszélybe került volna a Red Bull és a Toro Rosso jövője – persze így is csak a következő két szezonra szól az új kontraktus.

Hoppá, motor nélkül maradhat a Red Bull 2021-ben

Fura helyzet állhat elő az osztrák csapatnál.

(Fotó: Aston Martin Red Bull Racing)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
24% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott