Kamerával helyettesített tükrök, hologramszerű képernyők és érintőgombok lesznek a Lexus szerint a jövő autójában. Ami természetesen egy terepjáró.

Pókhálóból készült koncepciójával már megmutatta, hogy milyennek képzeli a jövő ülését a Lexus, most pedig a köré épített autót is megvillantották. Az UX névre keresztelt tanulmányt, ami a divatnak megfelelően szabadidő-terepjáró, a párizsi autószalonon állítják ki, és minden részlete futurisztikus.

A visszapillantó tükröket kamerák helyettesítik, mint minden tanulmányautón, de még érdekesebbek a kijelzők, amelyek hologramszerű képet vetítenek elénk. Hagyományos gombot már nem is találni az autóban, a helyüket teljesen átvették az érintőkapcsolók. Az ablakokat is gombnyomásra lehet elsötétíteni, és érdekesek a kivehető hangszórók is, amelyeknek egy szabadtéri bulin veheted hasznát.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Koktélozás feszengés nélkül: ilyen Budapest legújabb komfort bárja

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
34% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
66% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.