Egy 59 éves nebraskai férfi egy kátyúnak köszönheti az életét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A kátyúkat az emberiség zöme ki nem állhatja, de egy 59 éves nebraskai férfi valószínűleg soha többé nem fog egyetlen rossz szót sem szólni rájuk.

A sztori szerint egy mentőautó egy 59 éves férfival tartott a kórházba, akinek 200 körüli volt a pulzusa, a legközelebbi kórház pedig legalább 20 percre volt. Ekkor történt meg, hogy a mentőautó belehajtott egy méretes kátyúba, a férfi pulzusa pedig abban a pillanatban visszaállt normális értékre.

Egy orvos szerint hasonlóra elég ritkán van példa, de azért néha előfordul. A szakember szerint ugyanaz történt a férfival, mintha elektrosokkos kezelést kapott volna, csak a kívánt hatást ebben az esetben egy kátyúval érték el.

A hírek szerint a beteg hamarosan teljesen felépül, és hazaengedik a kórházból.

Ha szeretnél többet megtudni a kátyúkról:

Tudj meg többet a sofőrök ősi ellenségeiről

A Magyar Közút egy igen rövid, ám közérthető videóban magyarázza el azt, hogyan is keletkeznek a kátyúk.

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Szupersportautót villantott az Audi, itt az 1001 lóerős Nuvolari

Ayrton Senna legendás köre: Az onboard-felvétel, amitől ma is libabőrös lesz minden F1-rajongó

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés