A LEGO legújabb szuperautója ugyan nem ér ide karácsonyig, de így is izgalmas lehet a McLaren Senna GTR kockákból épült változata.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nem ez az első McLaren, ami megjelent a LEGO kínálatában, hiszen megvolt már a P1 és a 720S, egy éve a Senna is megjelent a Speed Champions sorozatban. Most azonban egy kicsivel komolyabb változatról van szó, hiszen ezúttal a Technic szériába érkezik a Senna GTR, ami azt jelenti, hogy ez a McLaren tele van mozgatható részletekkel.

A 825 lóerős, fejlett aerodinamikájú GTR egyébként a Senna legdurvább kiadása, ami csak zárt pályán használható.

A 830 darabos LEGO-készletnek csak egy gondja van, hogy már nem ér ide karácsonyig, a szuperautót ugyanis csak 2021. január elsejétől lehet megrendelni az interneten, a LEGO üzletekben és a McLaren kereskedésekben.

Ez is érdekelhet:

Elképesztően részletes a McLaren Senna Legóból készült életnagyságú modellje

Fél tonnával nehezebb, mint az igazi Senna, és kilencszer tovább tart összeszerelni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
24% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott