George Russell és Kimi Antonelli sorsa is eldőlt a Mercedesnél.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hónapokig tartó találgatások után a Mercedes végre megerősítette, kik vezetik majd az istálló autóit a radikális változásokat hozó 2026-os szezonban:

George Russell és Andrea Kimi Antonelli is maradnak a csapatnál.

Az viszont érdekes, hogy a szerződések pontos időtartamát nem közölték, így jelen állás szerint csak a jövő évre szól, ugyanakkor sajtóhírek szerint a brit pilóta még 2027-re is biztosan az istálló pilótája lesz.

A 2026-os szezon szabályváltozásai felboríthatják a mezőny jelenlegi erőviszonyait, emiatt pedig a csapatok most hosszabb ideig kivárnak a versenyzői szerződésekkel, ahogy a pilóták sem feltétlenül siettetetik a dolgokat, hátha jön egy váratlan lehetőség. Ezért sem elképzelhetetlen az a forgatókönyv sem, hogy Russell és Antonelli is csak egy évre szóló szerződést kapott.

(Fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Charles Leclerc kész távozni a Ferraritól

Úgy tűnik, Charles Leclerc türelme kezd fogyni.

Távozhat a Ferrari csapatfőnöke, utódja Hamilton és Verstappen jövőjét is érintheti

A Ferrari nagy dobásra készül, ez azonban nem kockázatmentes.

Csapatváltásra készülhet a McLaren vb-címre hajtó pilótája

Topcsapat, de nem a Mercedes, és nem is a Red Bull az.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

130-nál elengedett kormánnyal mentünk le a Balatonra az új Fordokkal

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
14% Spanyolország
11% Anglia
0% Brazília
23% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés