Nem, ez még nem egy önjáró kocsi, csak egy olyan, amelynek vezetője – egy ember – elfelejtette behúzni a kéziféket. A kocsi 1:50-nél lassan gurulni kezd, a jó szándékú, de nem annyira jó látású őr pedig kedvesen integetve mutatta neki az utat.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben