Mi is megírtuk, hogy két héten belül másodszor is meg kellett műteni a MotoGP világbajnokát, Marc Márquezt. Most kiderült, miért volt szükség a második operációra.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Repsol Honda a hét elején jelentette be, hogy még a szezon első futamán nagyot bukó Márquezt másodszor is meg kellett műteni, mert elmozdult egy lemez, ami stabilizálta a törést.

Újra meg kellett műteni a MotoGP világbajnokát

Két héten belül már a második műtéten esett át Marc Márquez.

Most pedig kiderült az is, hogy mi okozta az újabb sérülést. Márquez otthon sérült meg, megpróbált kinyitni egy ablakot, az erőfeszítés során erős fájdalmat érzett. Később kiderült, hogy eltört a korábban behelyezett titánium lemez.

Egyelőre nem tudni, hogy Márquez mikor tér vissza, a hétvégi futamot azonban még biztosan kihagyja.

Az előző futamról itt írtunk:

Egy év után ismét dobogós Rossi a MotoGP-ben

Hármas Yamaha-győzelmet láthattunk a MotoGP Andalúz Nagydíján. Fabio Quartararo ismét dominált, kettőből kettőt nyert a fiatal francia, Rossi egy év után ismét dobogós.

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott