Ehhez azért több dolognak is össze kell jönnie.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Honda kiszállásával új motorpartner után kell néznie a Red Bullnak (és az AlphaTaurinak) a 2021 után kezdődő időszakra. Már lehetett olyanokat hallani, hogy a Porsche lehet a megmentő, de még a sportszabályzat is belekényszerítheti egy kínos partnersége az osztrák istállót.

Reagált a cserbenhagyott Red Bull a Honda távozására

Nincsenek könnyű helyzetben, az biztos.

De akár még úgy is alakulhat a helyzet, hogy a Red Bull kifejezetten jól jön majd ki a Honda lelépésével, legalábbis, ha összejön az egyik spanyol sportnapilap, a Marca felvetése, miszerint

ha – a pletykáknak megfelelően – a Mercedes eladja a csapatot a csapathoz év elején érkező szponzornak, az INEOS-nak és csak motorszállítóként maradna az F1-ben, akkor a Red Bull-lal is partnerségre lépne.

Jelen állás szerint ez nyilván nem fog megtörténni, hiszen a címvédő hülye lenne kiszolgálni a legnagyobb riválisát a mezőny legjobb erőforrásával.

Meg tudod tippelni, mennyibe kerül egy csapatnak egy idény a Forma–1-ben?

Jövőre bevezetik a költségvetési sapkát, a Red Bullnak például sokkal okosabban kell majd gazdálkodnia.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés