Minden idők legextrémebb Bentley modelljét ígéri a gyártó, de egyelőre nem sokat árult el róla. A januári detroiti autószalonon leplezik le a Continental GT legerősebb kivitelét. Vagy a leggyorsabbat. Vagy mindkettőt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szűkszavúan jelentette be legújabb modelljét a Bentley. „Minden idők legextrémebb Bentley típusa érkezik” – mindössze ennyit írtak a Twitterre, néhány részletfotó kíséretében. A márka első terepjárója, a Bentayga már elég jól fogy, ezért valószínűnek tűnik, hogy a Continental GT-re irányítják a figyelmet.

A főleg focisták által kedvelt típus eddigi legerősebb változata a minden luxussal bélelt, de azért elég durva Continental GT Speed volt, amiben a 6 literes V12-est egészen 625 lóerősre izmosították.

Mégsem ez volt a leggyorsabb Bentley, hanem a Continental GT3 R, egy közúti versenyautó, amiben a 4 literes biturbó V8-ast fokozták 580 lóerősre, a karosszériát pedig 100 kg-mal könnyítették, így 3,8 másodperc alatt gyorsult százra.

Könnyen lehet, hogy az újdonság a legerősebb és a leggyorsabb Bentley is lesz egyben. A januári detroiti autószalonon minden kiderül.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott