A pofátlanságnak és a hülyeségnek is van határa, és ez a két autós mindkettőt alaposan túllépte a budapesti Rákóczi úton, ahol a csúcsforgalomban játszottak kiszorítósdit.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A budapesti Rákóczi úton a délutáni forgalomban rögzítette egy autós fedélzeti kamerája azt a jelenetet, amiben két sofőr egészen hosszan kakaskodik egymással, a többi közlekedőt is veszélyeztetve. A Nissan sofőrje azon bosszantotta fel magát, hogy bevágott elé a BMW-s, majd elindult a kiszorítósdi, a cikázáshoz még a szemközti sávot is igénybe vették. Majd megálltak egymás mellett, hogy szóban folytassák a vitát, mit sem törődve a mögöttük haladókkal.

Nem is tudjuk megbecsülni, milyen büntetést érdemelnének ezért a produkcióért, ami visszatartaná őket attól, hogy legközelebb is a forgalomban vezessék le a frusztrációjukat. Mindenesetre, ha hasonló helyzetbe kerültök, semmiképpen ne vegyétek fel a kesztyűt, nem éri meg belemenni egy ilyen játékba, hogy aztán ti, vagy valaki más húzza a rövidebbet.

(via)

Ez is érdekelhet:

Így kell 300 ezer forintos bírságot begyűjteni gyorshajtásért

A megengedett sebesség csaknem háromszorosával ment a BMW.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Lefoglalt a NAV egy BMW X5-öt, és odaadta a rendőrségnek

Szupersportautót villantott az Audi, itt az 1001 lóerős Nuvolari

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés