Úgy tűnik, Max Verstappen és a Honda sikere mindenkiből kihozza a jót.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A McLaren és a Honda együttműködése három év közös munka után 2017-ben ért véget. Ez inkább volt egy kínszenvedés, mint gyümölcsöző partnerkapcsolat, ment szépen is a sárdobálás egymásra.

A japánok 2018-tól kezdve a Toro Rossónak adtak motort, idéntől pedig már a Red Bullnak is. A legutóbbi futamot, az Osztrák Nagydíjat megnyerte Max Verstappen, így a Honda felért a csúcsra, vagyis 2006 után ismét győzelmet ünnepelhetett.

Nincs, és talán már nem is lesz ennél őszintébb reakció az F1-ben

A Hondánál talán még maga a futamgyőztes Verstappen sem örül jobban.

A McLaren ügyvezető igazgatója, Zak Brown pedig nem általlt gratulálni a korábbi partnerének:

„Gratulálok a Hondának az Osztrák Nagydíjon elért sikeréhez. Ez jó a vállalat és az F1 számára is.”

Zak Brown on Twitter

Congratulations to Honda for their success at the Austrian Grand Prix today. Good for the company and good for F1 ?? https://t.co/JNUp5RYGXz

És a korábbi McLaren-pilóta, Fernando Alonso is gratulált a Hondának, pedig nála senki sem szidta jobban a japánok energiaforrását:

„Remélhetőleg ez csak az első volt a sok közül, ez jó az F1-nek.”

Sportszerűségből mindketten csillagos ötösre vizsgáztak!

(Forrás: Twitter, NSO, fotó: McLaren)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés