És az is, ahogy a gyárban fogadták az újdonsült világbajnokot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Max Verstappen megcsinálta azt, amit utoljára Nico Rosbergnek sikerült 2016-ban, legyőzte Lewis Hamiltont, vagyis a Forma–1 új világbajnokot avatott. Bár első hallásra lehetetlennek tűnik, de egy képen meg tudjuk mutatni, hogy mennyien állnak a 24 éves holland sikere mögött – íme a Milton Keynes-i gyárnál lőtt csapatfotó:

Verstappen győzelme egyébként azt is jelentette, hogy a Red Bull Sebastian Vettel 2013-as világbajnoki címe után ünnepelhetett ismét ekkorát, ennek pedig meg is adták a módját – Verstappent igazi világbajnok módon fogadták:

Képeken pedig így nézett ki:

Egyébként ez a narancssárga autó – ami egy Honda NSX lenne – egy új szerzemény, egészen mostanáig egy Honda Civic Type R volt a szolgálati autója, de attól az év végén megválik:

Max Verstappen eladja a Hondáját, és jó oka van rá

Megkímélt, második autónak használt, F1-világbajnok tulajdonostól.

(Fotó: Red Bull Racing)

Ez is érdekelhet:

Verstappen elmondta, mit írt neki a Mercedes-csapatfőnök, miután megnyerte a világbajnokságot

Toto Wolff az őrült szezonzáró óta nem beszél a sajtóval, de az F1 új világbajnokának azért üzent.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés