Télen is lehet amerikai izomautóval járni, főleg amióta Dodge Challengerből már van összkerekes, de a fenyőt ezzel hazavinni még a gyártó szerint sem a legjobb ötlet. Mutatjuk, miért.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben