Minden tiszteletünk egy olasz fiatalemberé, Eugenio Amos ugyanis a fejébe vette, hogy feléleszti a Lanciát. Hamarosan leleplezi a Delta modernizált változatát, addig pedig a legendás modellekkel forgatott kisfilmben mondja el, miért imádja a márkát.

Még nem szűnt meg, de már csak az Ypsilont gyártja, és csak az olaszoknál kapható a Lancia, amit egykor a ralipályák ászaként ismertünk.

A Fulvia, a Stratos vagy a Delta biztosan ott van a kedvenceid között, és ezeknek a típusoknak a tökéletes állapotú példányai száguldanak abban a videóban, amiben Eugenio Amos azt meséli el, miről szóltak a régi idők Lanciái.

Az Amos Automobili alapítója már korábban elárulta, hogy a kockaforma Delta feltámasztása a terve, a modernizált klasszikus pedig néhány napon belül bemutatkozik, addig is hangerőt feltekerve nézegesd a következő videót.

Nézd meg ezt a csodát is:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
15% Naná, és nagyon keményen.
36% Igen, de menedzselhető.
49% Szerencsére nem.