A brit szerint Mick Schumacher máris jobbnak gondolja magát a mostani mezőnynél.

A legendás Schumacher név visszatért a paddockba, ugyanis a német versenyhétvégén Mick Schumacher, Michael Schumacher fia is megjelent a Mercedes garázsában. A 17 éves fiú a hazai futamán mind a Ferrari, mind pedig a Mercedes garázsában is megfordult, és sokat beszélgetett a pilótákkal, Nico Rosberggel és Lewis Hamitonnal is.

Hamilton nagyon örült, hogy végre megismerhette a legenda fiát, és arról viccelődött, hogy a fiú máris méregeti az ellenfeleit, hiszen ő mégiscsak egy Schumacher.

„Megláttam, odamentem hozzá, bemutatkoztam neki. Mindenki számára hatalmas dolog egy ekkora eseményt ilyen közelről végigkövetni, és a Forma-1 nyilván sokkal nagyobb, mint amikben ő eddig versenyzett.”

„De hát ő mégiscsak Schumacher, így biztos vagyok benne, hogy amikor végigsétált a paddockban és megnézte a pilótákat készülődni, azt gondolta, hogy le tudná győzni őket. Én is ezt tettem volna az ő helyében.”

Schumacher jelenleg a német Formula 4 bajnokságában versenyzik a Prema Powerteam színeiben, ahol jelenleg második a tabellán, három győzelemmel a neve mellett.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
10% Naná, és nagyon keményen.
51% Igen, de menedzselhető.
39% Szerencsére nem.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés