Lewis Hamilton megnevezte a Forma–1 legjob pilótáit, akikkel a jövő évi vébécímért szeretne harcolni. Te egyetértesz vele?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A négyszeres világbajnok Hamilton szerint ők a jelenlegi F1-es mezőny legjobbjai:

„A négy legerősebb versenyző véleményem szerint: én, Fernando (Alonso), Sebastian (Vettel) és Max (Verstappen). Remélem, mindannyian résztvevői leszünk a jövő évi harcnak. Én még fizetnék is érte, hogy lássam.”

És természetesen mindegyikőjükről mondott egy-két szót, kivéve magáról és Vettelről...

  • Alonsóról: „Fernando a legkeményebb, maximálisan tisztelni kell őt. Ha vele küzdünk, jól kell játszani a kártyáinkkal. Fizikai értelembe véve is szoros csatát lehet vívni vele, fantasztikus képességei vannak.” 
  • Verstappenről: „Max versenyzési készségei is nagyon meggyőzőek, szuper dolgokat csinál, és még rengeteget fog fejlődni.”

És akkor itt véget is ért a dolog.

Csak két olyan pilóta van az F1 történelmében, mint Hamilton

A brit csatlakozott a Forma–1 történelmének egy nagyon szűk rétegéhez.

(Fotó: AFP)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Csak az utolsó métereken engedte el Schumachert: A Ferrari-botrány, ami megváltoztatta az F1-et

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
17% Egy másik válogatott