Lewis Hamilton idén több rekordot is beállított és megdöntött, ebből az egyik különösen kedves számára, természetesen egy Michael Schumacher-csúcsról van szó. Meg is emlékezett róla, elég szívhez szólóan.

Hamilton a 2017-es idényben tizenegyszer rajtolhatott az első helyről, ami azt is jelentette, hogy ő lett a Forma–1-történetének legtöbb pole pozícióját behúzó versenyzője (72).

Kanadában előbb példaképét, Ayrton Sennát érte be (65), Belgiumban pedig Michael Schumacher rekordját állította be az időmérőn elért sikerével. Utóbbiról most a Twitterén emlékezett meg a brit:

Lewis Hamilton on Twitter

Michael, equalling your pole position record in Belgium this year meant so much to me and was a true honour. Praying for you and your family all the time #KeepFightingMichael #Legend ? @schumacher

„Michael, nagyon sokat jelentett számomra, hogy idén sikerült beállítanom a pole-rekordodat Belgiumban. Óriási megtiszteltetés volt. Imádkozom érted és a családodért!”

És talán lehet kicsit örülni, mert

Michael Schumacher állítólag jól van

A család egy barátja információt szivárgott ki Schumi állapotáról.

(Forrás / fotó: Twitter)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Gombnyomásra kitáruló ajtókkal jön az új Audi Q9

Amikor valósággal izzik a kábel: ez a 10 leggyorsabban tölthető elektromos autó

15 éves fiú menekült a Daewoo Ticóval, amelynek egyetlen ablaka volt, az is pókhálósra repedve

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés