Ennek a szappanoperának már soha nem lesz vége.

Nem jutott egyezségre Lewis Hamilton és a Mercedes, aminek eddig az egyik oka leginkább az anyagiakban rejlett: a hétszeres világbajnok többet akarna (évi 50 millió dollárt), mint amennyit a Mercedes adna (évi 40 milliót). A címvédő istálló anyavállalata, a Daimler nagyon szeretné lezárni az ügyet, és már azt is bedobta, hogy nem hosszabbítanak Hamiltonnal, helyére a saját nevelésű, ám jelenleg a Williamsnél versenyző George Russellt igazolják le, aki a Szahíri Nagydíjon éppen a brit helyetteseként bizonyított nagyot.

Hamiltonnak és Bottasnak is „alárúgott” Russell

Pedig csak Hamiltont helyettesítette.

Azt lehet tudni, hogy szakadatlanul folynak a tárgyalások a két fél között, friss brit sajtóinformációk szerint pedig

Hamilton már kapott is egy anyagilag számára elfogadható ajánlatot, és már csak a szerződés hossza nem tetszik neki, merthogy állítólag a Mercedes egy egy évre szóló kontraktussal szúrta ki a szemét, amit igencsak kevesell a brit

– azaz pont addig lenne biztos helye az istállónál, ameddig Valtteri Bottasnak is, ez pedig, akár azt is jelentheti, hogy:

(Forrás: planetf1.com, fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

2027-ben jöhet a legütősebb M-es elektromos BMW

A legkevésbé okos kamionos nemcsak megelőzte a hókotrót az autópályán, de neki is ment

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés