A Tax The Rich csapat szerint csak a sárral borított sportautó a jó sportautó, ezt a tételt pedig ezúttal a Jaguar XJ220-szal bizonyították.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Hogy miért kell terepre vinni olyan sportautókat, amelyeket a legkevésbé sem erre terveztek? Nos, ezt a kérdést valószínűleg már nekik is feltették néhány ezren, mert a legújabb videójuk köré egy komplett sztorit is kanyarítottak, ami megmagyarázza, miért szabadul rá a Jaguar klasszikus szupersportautója a birtokra. A válasz egyébként teljesen kézenfekvő.

A sport- és luxusautóval terepezés amúgy tényleg nem olyan elborult ötlet, hiszen eddig még se a Ferrari Enzót, se a Rolls–Royce Phantomot, se a Bugatti EB110-et nem vágta taccsra egy kis sár meg murva, és az 550 lóerős Jaguar is szemmel láthatóan egyben maradt a nem szokványos burkolaton – szerencsére, ugyanis a 470 ezer fontos sportautóból összesen csak 275 darab készült, kár lenne egyet is tönkretenni közülük.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Kilenc éve történt, de még mindig bizarr: Videón az oldalára, azaz két kerékre állt F1-es autó

Elröppent 49 év, máris központi zárat és légzsákot kapott a Lada Niva

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés