Még külső szemlélők szerint is vannak bajok a maranellóiaknál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nem sikerült jól az Olasz Nagydíj sem a Ferrarinak, amely sorozatban második futamán nem szerzett pontot. Sebastian Vettel már a 6. körben kiesett a fék meghibásodása miatt, míg Charles Leclerc a 25. körben szállt gumifalba.

A fiatal monacói saját magát okolja a balesetért, a 2016-os világbajnok Nico Rosberg szerint azonban nem feltétlenül Leclerc a hibás, merthogy az autóval komoly bajok:

„Különösen a viselkedése ijesztett meg engem. Kigyorsított a kanyarból, akkor még mindent a kézben tartott, aztán hirtelen elveszítette az autó hátulját. Megfogta, majd újra elveszítette. Úgy tűnik, ezt a Ferrarit nagyon-nagyon nehéz vezetni.”

Rosberg megjegyezte, csak azért nem mondja, hogy vezethetetlen a 2020-as Ferrari, mert a sajtó eltúlozva idézné őt.

Valaki nagyon jól járt az Olasz Nagydíj valószerűtlennek tűnő dobogójával:

Felfoghatatlan telitalálattal lett 72 forintból tízmilliomos egy finn fogadó

A 169 990-es szorzó jól mutatja, mennyire valószerűtlennek tűntek az Olasz Nagydíj dobogósai.

(Forrás: planetf1.com, fotó: formula1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

111 km/órával száguldott a valaha készült leggyorsabb Lego-autó

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés