A Liberty Media bukta az egyik legjelentősebb bevételét hozó, tévés üzletét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Amúgy sem egyszerű az F1 tulajának lenni mostanság, és erre még itt van az is, hogy nem jött össze a szerződéshosszabbítás a közel-keleti és észak-afrikai régióban a közvetítési jogokkal rendelkező beIN Sports-cal.

Az ok pedig egyszerű: a beIN szerint a Liberty Media semmit nem tett a hatalmas méreteket öltő kalózkodközvetítés megfékezése érdekében, pedig két éve már figyelmeztették is a Libertyt, hogy a jogokkal nem rendelkező szaúdi beoutQ csatorna ingyenesen sugározza az F1-es tévés közvetítéseket.

Anyagi odalát nézve ez a kiesés jelentős, ugyanis a beIN a közvetítési jogokból származó bevételének 7%-át hozta, jelenleg pedig elég valószínűtlennek tűnik, hogy abból a régióból valaki bevállalna ekkora összeget.

Egyébként már olyan hírek is felröppentek, hogy a Liberty szívesen megszabadul az F1-től – és akkor jött az F1 korábbi atyaúristene...

Ecclestone úgy ajánlott fel a segítségét az F1-tulajnak, hogy közben belerúgott

Ahogy Ecclestone ajánlja fel segítségét, úgy nem ajánlja fel senki sem.

(Fotó: formula1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Videón az 1906-os Francia Nagydíj, amit 120 éve egy magyar nyert meg

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés