Nem erre szánták, de kempingezni is kiváló lehet egy 911 Carrera 4S, ha a Porsche tetőcsomagtartójára tökéletesen illik a sátor. Az összkerékhajtású sportautóval szokatlanul vadregényes helyekre jár a gazdája.

Brock Keen hétköznapi használatra választotta ezt a 996-os szériájú Porsche 911 Carrera 4S-t, és eredetileg nem is erre az autójára, hanem az öreg Range Rover tetejére keresett egy sátrat, amikor rájött, hogy a Yakima Racks típusa a tetősínes Porschére is tökéletesen felszerelhető.

Brock a feleségével és a kutyájával azóta a 911-essel jár kempingezni, még a márka hetvenedik születésnapjára is ezzel mentek, ahol a több száz Porsche közül ezen az egyen volt tetősátor.

A 3,6 literes, 320 lóerős motorral szerelt Carrera 4S mivel összkerékhajtású, az erdei utakon, a hóban és a tengerparti homokban is tökéletesen boldogul.

Még több képet az elferspot cikkében találsz, és az Instagramon is érdemes lesz követni.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Gombnyomásra kitáruló ajtókkal jön az új Audi Q9

Amikor valósággal izzik a kábel: ez a 10 leggyorsabban tölthető elektromos autó

15 éves fiú menekült a Daewoo Ticóval, amelynek egyetlen ablaka volt, az is pókhálósra repedve

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés