Hát persze, hogy Ausztrália.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Egy család Brisbane mellé autózott ki piknikezni. Az autót résnyire leeresztett ablakokkal hagyták a parkolóban, hadd szellőzzön, de a rés pont elég volt egy szőnyegmintás pitonnak, hogy becsússzon a kocsiba és kényelmesen elhelyezkedjen egy kígyóízlés szerint arra alkalmas helyen pihenni.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Josh Castle (@josh_castle_snake_catcher) által megosztott bejegyzés

A képet egy profi kígyóbefogó, John Castle tette közzé Insta-oldalán, azzal a lelkes kommenttel, hogy mennyire aussie dolog már arra visszaérkezni a kocsihoz, hogy időközben elfoglalta egy kígyó! És hát valóban, ez a sztori kiválóan illeszkedik a "meanwhile in Australia" legendáriumba.

Ez a faj amúgy nem tartozik a mérgeskígyók közé, de ahogy az erdei gombát is érdemes megnézetni egy szakértővel fogyasztás előtt, a visszapillantóra tekeredő kígyó eltávolítását is tanácsosabbnak tűnik egy profi bevonásával megszervezni.

Az is eléggé aussie, amikor egy madár dobja rá a kígyót a szélvédődre:

Az ausztrál utakon még a rémálom is valósággá tud válni

De komolyan, eddig azt hittük, hogy ilyen legfeljebb valakinek a rémálmában történhet meg.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Elröppent 49 év, máris központi zárat és légzsákot kapott a Lada Niva

Lefoglalt a NAV egy BMW X5-öt, és odaadta a rendőrségnek

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés