Kimi Räikkönen megnyilvánulásai élményszámba mennek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ha már jön a szezonzáró Abu-dzabi Nagydíj, akkor nem hagyhatjuk ki, hogy ne elevenítsük fel a finn egyik zseniális csapatrádiós beszólását a 2012-es futamról. Az történt, hogy Kimi Räikkönen Lotusával vezette a versenyt, miután a csapat szerette volna tájékoztatni a ferraris Fernando Alonso lemaradásáról, a finn is elmondta erről a véleményét:

„Hagyjatok békén, tudom, hogy mit csinálok.”

Aztán később a verseny során (már másodszor) bejött a biztonsági autó, az éllovas Räikkönent pedig figyelmeztették, hogy tartsa melegen a gumikat, amire ő meg válaszolt:

„Igen, igen, igen, igen. Folyamatosan azt csinálom! Nem kell minden másodpercben emlékeztetni!”

A finn amúgy megnyerte a futamot, amit azt jelentette számára, hogy 2009 után először állhatott a dobogó legfelső fokára.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

FORMULA 1® (@f1) által megosztott bejegyzés

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

640 kilométeres hatótávval és hihetetlenül tágas utastérrel itt az eddigi legnagyobb Škoda, a Peaq

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
29% Argentína
23% Franciaország
19% Spanyolország
13% Anglia
0% Brazília
16% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés