Gyermeki őszinteség.

Kimi Räikkönennek elég hamar véget ért a múlt hétvégi Portugál Nagydíj, ugyanis az első kör végén figyelmetlenségből buta hibát vétett és a célegyenesben előzés közben ütközött saját csapattársával, Antonio Giovinazzival. Az eset során az első szárnya eltört és beszorult a bal első kerék alá, így nem tudott kanyarodni sem, ezért pedig a finn értelemszerűen fel is adta a portimãói versenyt.

Az ütközés most, a Spanyol Nagydíj versenyhétvégéjén is előkerült, Kimi pedig el is mondta, mi várta őt otthon az eset után:

„A legrosszabba az volt az egészben, hogy a fiam azt mondta nekem, hogy »apa, te mindig azt mondod nekem, hogy előre nézzek gokartozás közben«. Ezt most jól megkaptam tőle.”

Eközben...

Összeesküvést sejtenek Vettel Aston Martin-os leigazolása mögött

Vannak, akik szerint gyanús a négyszeres világbajnok leigazolása.

Már szezon közben elküldheti Bottast a Mercedes

Merthogy a Red Bull idén minden eddiginél komolyabb fenyegetést jelent a címvédőre, akinek olyan pilótára van szüksége, amely képes az RB pilótái előtt végezni.

(Forrás: wtf1.com, fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Ha a szöges gumi túl átlagos, a körfűrészlap lehet a megoldás

Meg is találták Max Verstappen utódját?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
12% 8-10 éve
44% +10 éve
Mennyire ismered a legkedvencebb magyar süteményeket?
Hirdetés