Nehéz lenne elképzelni ennél férfiasabb motorokat, mint a Triumph legújabb modelljei. A csupa fekete Bonneville Bobber Black és a vadonatúj Bonneville Speedmaster is a retró stílust kombinálja a modern technikával.

115 éve készít motorokat a Triumph, és a márka történetének legjobban eladott motorja lett az új Bonneville Bobber, amiből a tavaszi bemutatója óta már hatezret eladtak. Most pedig itt egy még újabb változata, a Bobber Black, amin a nevéhez illően minden fekete. Ragyogó vagy matt fekete lehet a tank, a váz, a motor és a kipufogó is, igazán férfias kinézetet kölcsönözve a Triumph motorkerékpárjának.

Nem kevésbé dögös a márka másik újdonsága, az eddigi Speedster utódjaként érkező Bonneville Speedster, amivel a Harley-Davidson és Indian hasonló kategóriájú motorjainak állít konkurenciát a Triumph. Ez a modell már kétszemélyes is lehet, amivel messzebb is indulhatsz, a túrázást az opcióként rendelhető szélvédő és oldaltáskák teszik még tökéletesebbé. 1200 köbcentis motorja 75 lóerőre képes.

Retró stílusuk ellenére a Triumph mindkét újdonsága a legmodernebb technikát kapta meg. A fényszórójuk immár LED-es, de van tempomat, blokkolásgátló, kikapcsolható kipörgésgátló és kétféle üzemmód közül is lehet választani. Még ha nem is jutott eddig eszedbe a Triumph neve, ha motoroktól volt szó, mostantól biztosan megjegyzed a Bonneville Bobber és Speedster láttán a neves brit márkát.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Nem lesz elektromos autója a Lamborghininek, mert „senki sem venné meg”

Annyira nagy bajban van az Aston Martin a Honda miatt, hogy már a pánikgombot nyomja

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
16% 1-3 éve
21% 4-7 éve
12% 8-10 éve
43% +10 éve