Mutattunk már előzetest és képeket is Jeremy Clarksonék új műsorának második évadáról, de amit most kihozott az Amazon, az több mint két perc tele csapatással és pofára eséssel, kivénhedt tragacsokkal és elképesztő szuperautókkal.

Már csak néhány hetet kell várnunk, és bemutatják a The Grand Tour második évadának első részét. Nem ment könnyen a forgatás, hiszen előbb Richard Hammond szenvedett balesetet a Rimac Concept One horvát szuperautóval, majd Jeremy Clarkson került kórházba, de a most kiadott előzetes szerint úgy tűnik, bőven volt így is nyersanyaga a csapatnak.

Nem fogsz csalódni, hiszen a lelakott autóroncsoktól az értéktelen használtautókon át a legújabb szupergépekig mindben tövig nyomják a gázt, mindezt öt kontinens lélegzetelállító tájain.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Menekülőút a Red Bullból: ezzel a 3 F1-es csapattal szemez Verstappen?

F1-történelem: látnod kell ezt a 76 éves felvételt a legelső versenyről

Máris visszatáncol az FIA: elrontották az új F1-es korszak szabályait?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Így vehetsz részt a tavasz legjobb boros-zenés buliján!
Hirdetés