A Mercedes most ugyanazt csinálja, mint a Ferrari.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Forma–1 új tulajának, a Liberty Mediának az új reformjai nem annyira tetszenek néhány csapatnak, a Ferrari már bedobta a hisztikártyát és ezzel a kiszállás lehetőségét, és most már a Mercedes-csapatfőnök, Toto Wolff is egészen könnyen elképzelhetőnek tartja, hogy 2020 után lelépnek az F1-ből, ha számukra nem kedvezően alakulnak a dolgok a szabályokat illetően:

„Nem látunk semmi átfogó tervet. Senki sem tudja, merre tartunk. Csak annyit tudunk, hogy idén jelentősen csökkentek az eladások és csökkentek a bevételek.

Ha nem látjuk, mi is az F1 lényege, akkor fel kell tenni a kérdést, hol szeretnénk inkább a legmagasabb szinten szerepelni az autóversenyzésben.

Az olyan hasraütés-szerű húzásoktól ugyanis nem lesz jobb a sportág, mint Michael Buffer austini bevetése.”

Az F1 korábbi atyaúristene, Bernie Ecclestone például simán beáldozná a Ferrarit és a Mercedest:

Ecclestone: A Mercedes és a Ferrari is nyugodtan kiléphet az F1-ből, nem érdekel

Az F1 atyaúristene simán beáldozná a Mercedest és a Ferrarit is az izgalmas versenyekért.

(via , fotó: AFP)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés