Kalandok Székelyföldön.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szerdán értesítette a romániai rendőrséget egy cégvezető, hogy a telephelyéről eltűnt egy autó – azt nem állíthatjuk, hogy mindent megtett ennek megelőzésére, mert a kocsi nyitva volt, a slusszkulcsot pedig benne hagyták. Kiderült, hogy egy 22 éves, csíkszeredai férfi lopta el, és a kb. ötven kilométerre lévő Székelyudvarhelyig ment vele. Ott azonban elvesztette az uralmát fölötte, letért az útról és összetörte. Valamit tennie kellett – és tett is, csak nem azt, amit kellett volna: keresett egy másik, nyitva hagyott autót, amelyben szintén benne volt a kulcs, és visszatért Csíkszeredába – írja a Székelyhon a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye alapján.

Mindkét autó meglett, és a tolvaj is, aki soha, semmilyen járműkategóriára érvényes jogosítvánnyal nem rendelkezett. A gyanúsítottat a csíkszeredai rendőrkapitányságra vitték kihallgatásra, és őrizetbe vették.

(Forrás: Székelyhon. A nyitókép illusztráció, forrás: Pixabay.)

Ez is érdekelhet:

Nem akart hazagyalogolni, a busz nem jött, úgyhogy ellopta azt, amelyik ott parkolt

Ha már így alakult, elkanyarodott Budapest felé várost nézni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Hazai pályán a Red Bull: Itt az Osztrák Nagydíj menetrendje, nehogy lemaradj!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
28% Argentína
22% Franciaország
15% Spanyolország
13% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés