Videót is összevágtak a szabálysértésekről.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A rendőrség Pofátlan(tan)ításnak nevezi az akciósorozatot, amelynek során felirat nélküli, kamerás autókkal járják az utakat, és megállítják azokat, akik körülöttük szabálytalankodnak. Budapesten az év első negyedében

  • 19 járművezetőt állítottak elő,
  • 9-et elfogtak,
  • 23 esetben büntetőfeljelentést,
  • 31 esetben szabálysértési feljelentést tettek,
  • összesen 313 esetben szabtak ki közigazgatási bírságot (többek között a tilos jelzésen áthaladást, a kötelező haladási irány megszegése, vagy a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt),
  • 461 esetben szabtak ki helyszíni bírságot (vezetés közben kézben tartott mobiltelefon használat, záróvonal átlépés, buszsáv jogosulatlan használat, irányjelzés elmulasztása és útburkolati jel figyelmen kívül hagyása miatt, valamint elsőbbségi szabály megszegése miatt).

Itt egy friss összeállítás a találataikról:

Ez is érdekelhet:

Piros lámpa, buszsáv, záróvonal sem számított az új rendőrségi pofátlan(tan)ító videó főszereplőinek

Felirat nélküli autóból vadásztak a szabálytalankodókra a budapesti kékek.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott