Ha kockáztatni akarna, 2016 világbajnoka két fiatalra tenné a pénzét.

Bár Nico Rosberg szinte biztos benne, hogy a 2019-es idényben Lewis Hamilton megszerzi a hatodik világbajnoki címét, és abban is, hogy idén is Sebastian Vettel lesz a brit legnagyobb kihívója, ugyanakkor ha kockáztatni kellene, akkor két másik pilótára tenné fel a pénzét:

„Ha játékos kedvű lennék, Max Verstappenre vagy Charles Leclerc-re fogadnék. Kívülállóknak tűnnek, de ők képesek lehetnek hatalmas meglepetést okozni. Úgy gondolom, hogy az aerodinamikai változások komoly potenciált rejtenek a váratlanul előretörők számára.”

Az biztos, hogy egyelőre még nehéz megítélni az erőviszonyokat. Az első, hétfői barcelonai tesztnap viszont Vettelé volt, ő autózta a legtöbb kört, és övé lett a legjobb idő is:

Formula 1 on Twitter

Here's the final leaderboard after the opening day of pre-season testing in Barcelona ⏱️? Vettel = ? Time for @McLarenF1 fans to start getting a little bit excited? ? #F1 #F1Testing

És ha már nagyban megy a tesztelés, akkor...

Feltűnt, hogy nagyon furán csillognak az új F1-es gumik?

Szokatlan látvány, de természetesen van rá magyarázat.

(Fotó: Nico Rosberg)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
21% Nem, tök jó, hogy van.
60% Azonnal, értelmetlennek tartom.
19% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés