Mivel ezek közlekedése szempontjából péntek éjszaka számít csúcsidőnek, a rendőrök is akkor ellenőriztek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Aki járt már a budapesti éjszakában hétvégén, tudja, hogy olyankor nemcsak a bulizók, hanem az autójukra méltán vagy méltatlanul büszke tunerek is kirajzanak. Ezért a rendőrök a szokásos ellenőrizendőkön túl – okmányok, józanság… –

„különösen figyeltek a budapestiek éjszakai pihenését zavaró, módosított kipufogórendszerrel szerelt, illetve egyéb módon átalakított járművekre, és a sokszor – a többi közlekedőre nézve is – veszélyes gyorshajtókra”.

Huszonhárom esetben intézkedtek, sebességtúllépés miatt 164 esetben indítottak eljárást, a rekorder 70 km/h helyett 151 km/h-val szelte át a pesti éjszakát.

Igényesen, legálisan tuningolj, és ne száguldozz!

Ez is érdekelhet:

178 km/h-val fékezett egy autó az 5-ös főúton, de nem csak ez az érdekes

A rendőrség közzétett egy olyan fotót, amilyet nem tesz közzé.

(Forrás: Police.hu. A nyitókép illusztráció.)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Elröppent 49 év, máris központi zárat és légzsákot kapott a Lada Niva

Lefoglalt a NAV egy BMW X5-öt, és odaadta a rendőrségnek

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés