A TechArt által kezelésbe vett 911-es szürke-piros színkombinációval és sok aerodinamikai extrával csavarja el a Porsche-rajongók fejét.

Az átalakított 991 Carrera 4S Cabriolet ráadásul nem csak a megjelenésével ejti azonnal rabul a Porsche-rajongók szívét, de számos aerodinamikai és optikai újítást is felfedezhetünk rajta. Az autó orra új dizájnt kapott, a fényszórók és a visszapillantó tükrök látványos szegélyekkel gazdagodtak, hátul pedig a diffúzort és a hátsó spoilert vették kezelésbe a TechArt mérnökei. A leglátványosabb változás viszont egyértelműen az új versenykipufogó-rendszer, amelynek kipufogócsövei oldalról középre kerültek.

A belülről valószínűtlenül piros kocsi a TechArt 20 és 21 colos Formula kerekeivel és Formula III könnyűfém felnikkel is rendelhető lesz, az árát viszont egyelőre nem árulták el.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Újra feltalálták a kormánykereket a Mercedesnél

„A fizetése 1%-áért is találni embert a helyére” – Keményen kiosztották a távozását belengető Verstappent

„Elrágta a patkány” a biztonsági övét, a rendőrök nem értékelték a kreatív csomót

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés