Ha teljesen önműködő autó még nincs is a forgalomban, olyan már igen, amely autópályán képes emberi beavatkozás nélkül haladni. Ahhoz mondjuk ritka nagy idiótának kell lenni, hogy valaki a vezetőülésből hátramásszon, és onnan videózza, hogy nem ül elöl. Hollandiában mégis ez történt.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben