Nemrég írtunk arról, hogy a Dodge bemutatta az első olyan amerikai izomautót, amelyet szériagyártásban összkerékhajtással szerelnek. Ezúttal pedig egy jó kis reklámfilmet is csaptak a Dodge Challenger GT AWD-hez, amely tuti meghozza a kedved a téli kalandokhoz – főleg egy kis AC/DC-s aláfestéssel.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A videó azzal indít, hogy állítólag van egy pont Alaszkában, ahonnan már-már látni lehet Oroszországot. A Dodge szerint azonban ha ez így van, akkor

az oroszok meg azt hallják tutira, amint a Dodge összkerekes izomautója csapatja a driftet az alaszkai havas utakon.

Ez amúgy nem akkora ördöngösség a 305 lóerős Challengerer GT-vel, hiszen háromféle vezetési üzemmód közül is választhatunk, az egyikkel pedig gyönyörűen lehet driftelni a havon – na jó, azért nem árt egy cseppet konyítanunk hozzá, különben könnyen így járunk. A reklámban egyébként a összkerékmeghajtás előnyeire szeretnék felhívni a figyelmet: az egyik legnagyobb közülük pedig vitathatatlanul az, hogy

a Dodge rossz időjárási viszonyok között sokkal biztonságosabb a kétkerék-meghajtású izomautóknál.

Nem muszáj azért feltétlenül a hóba menni egy jó kis benzinbuliért:

Létezik, hogy ezt a 2400 lóerős dögöt lenyomják a versenypályán? Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés