Akinek szombaton dél körül épp a Hunyadi utcán volt dolga Nyíregyházán, olyasmit láthatott, ami szerencsére nem adatik meg minden nap: egy Ford Mustang GT úgy csinált, mintha egy akciófilm forgatására keveredett volna.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
A jármű eddig ismeretlen okból a járdára hajtott, majd ott egy betonkoszorúnak ütközött és egy parkolóautomata letarolása után felborult. Az autóban ketten ültek, őket kórházba szállították.
Az esetet egy fedélzeti kamera is rögzítette.
Ez bizony totálkár, ha a videóból nem lenne egyértelmű.
(via, főkép: Pusztai Sándor)
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben