El tudod képzelni, hogy 11 világbajnoki cím versenyezzen egy csapatban?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Május közepén derült ki, hogy Sebastain Vettel az idény végén elhagyja a Ferrarit, azóta már azt is tudni, hogy melyik csapatnál láthatjuk 2021-től: a jövőre Aston Martinná alakuló Racing Pointnál, mint Lance Stroll csapattársa.

Ennyi világbajnoki címet vár Vetteltől az Aston Martin

Neccesnek tűnik. Szerintetek összejöhet?

Sokáig azonban úgy tűnt, hogy a négyszeres világbajnok a Mercedeshez szerződik, de végül ez nem jött össze, pedig neki nem lett volna, sőt, még most sem lenne ellenére, ha az immár hétszeres világbajnok Lewis Hamilton lenne a csapattársa:

„Ha lenne lehetőségem a Mercedesnél vezetni, én nem mondanák rá nemet. Pillanatnyilag egyetlen pilóta sem mondana nekik nemet. Szeretnék Lewis mellett versenyezni. Kérdezzék meg őt, hogy ő szeretne-e mellettem versenyezni, de szerintem ő is szívesen szerepelne velem egy csapatban.. Kölcsönösen tiszteljük egymást.”

 

Közben Lewis Hamilton beérte Michael Schumacher sokáig utolérhetetlennek tűnő rekordját, a németnek is van véleménye erről:

Ezt gondolja Vettel a hetedik világbajnoki címét nyerő Hamiltonról

Vagyis a Forma–1 elmúlt évtizedének egyik legmeghatározóbb bajnoka a másikról.

(Forrás: planetf1.com, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés