Kimi Räikkönen utánozhatatlan figura, ha nyilatkozatokról van szó, de a négyszeres világbajnok most egészen megütötte a szintjét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Forma–1 online találkozó keretein belül biztosít lehetőséget a szurkolók számára, hogy találkozzanak a pilótákkal és kérdéseket tegyenek fel nekik. Sebastian Vettel is sorra került, vagyis őt is faggathatták a rajongók, az egyikük közülük pedig előhívta a négyszeres világbajnokból a benne rejlő Kimi Räikkönent, amikor azt kérdezték tőle, hogy van-e valami különleges rituáléja a futamok előtt:

„El kell mennem vécére a versenyek előtt, a futamok ugyanis meglehetősen hosszúak tudnak lenni”.

Persze ennél komolyabb választ is adott Vettel – nem mintha ez nem lenne egy fontos dolog –, elárulta, hogy olykor zenét hallgat vagy végez néhány bemelegítő gyakorlatot, valamint, hogy „mindig a bal oldalról szállok be az autóba, sosem a jobb oldalról. Nem tudom, miért, de mindig így. Ezt is nevethetjük egyfajta rituálénak”.

Ha már Vettel:

Kiderült, mi lesz Vettel ülésével az Aston Martinnál

Spoiler: az Aston Martin döntése nincs összhangban a pletykákkal.

Eközben...

„Ha bevezetik a fordított rajtrácsot az F1-be, elhagyom a sportágat”

Elég egyértelművé tette a négyszeres világbajnok, mint gondol róla.

Alonso csak egy pilótának nem lenne a csapattársa a jelenlegi mezőnyből

Még csak nem is a csapat vagy a pilóta személyisége miatt.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott