Vagy ha van negatív teszted az előző 72 órából. Legalábbis az USA-ban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az amerikai Ticketmaster a Billboardnak vázolta, hogy milyen jövő várhat a koncertezőkre. 2021-ben a jelen tervek szerint csak akkor tud majd valaki nagylétszámú koncertre menni, ha bizonyítani tudja, hogy Covid-oltást kapott, vagy negatív tesztje van az elmúlt 72 órából. Nem is nagyon tökölnek ezzel, máris egy olyan rendszer kiépítésén dolgoznak, ami egészségügyi szolgáltatókkal és vakcinaforgalmazókkal összekötve a jegyvásárlásnál azonnal jelezheti az eladónak, hogy a vásárló nincs beoltva.

Mivel akár egy évvel előre is megvehetünk jegyeket, ezért nagy valószínűséggel a rendszer magát a vásárlást még engedélyezni fogja, de a helyszínre belépést már nem. A nagykoncertek és fesztiválok nagy valószínűséggel tényleg visszatérhetnek nyáron, mindenki optimista ugyanis a vakcinafejlesztések kapcsán. A Live Nation is úgy nyilatkozott, hogy 2021. nyarára már visszatérhetnek a koncertek az életünkbe, és végre garázdálkodhatunk majd fesztiválokon is. A Glastonbury sem engedi el a jövő nyarat, szerintük akkorra már minden visszatér a normális kerékvágásba. Csak tartanánk már ott...

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés