Végre itt van a Jurassic World: Újjászületés első kedvcsinálója, mely Scarlett Johansson star powerjével tenné újra érdekessé a dinós franchise-t.

Johansson mellett a rendező személye is ad némi okot a bizakodásra, hiszen a filmet Gareth Edwards dirigálta, aki a 2014-es Godzilla című mozival, majd a modern Star Wars-filmek talán legjobbjával, a Zsivány Egyes című darabbal is bebizonyította, hogy képes látványos és izgalmas blockbustereket összehozni.

A sztori a Világuralom alcímű legutóbbi epizód eseményei után öt évvel veszi fel a fonalat, Johansson pedig egy titkos küldetés egyik tagjaként utazik el a dinók által benépesített szigetre, hogy mintát szerezzen egy gyógyszerkutatáshoz. A veszélyt ezúttal is a dinók jelentik, de hőseink dolgát csak tovább nehezíti egy sötét felfedezés, amire a misszió során bukkannak.

A világhírű színésznő mellett a főbb szerepekben Mahershala Alit, Jonathan Bailey-t, Rupert Friendet, Manuel Garcia-Rulfót, Luna Blaise-t, David Iaconót és Ed Skreint láthatjuk. A filmet július 3-án mutatják be a magyar mozik.

Ez is érdekelhet:

Befutott a Marvel idei legnagyobb dobásának első előzetese

Az új Fantasztikus Négyes-film első kedvcsinálóját egy exkluzív eseményen mutatták be, melyen ott voltak a film sztárjai is.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Azonnali hatállyal távozott a Lucasfilm éléről Kathleen Kennedy

A Finn Nagykövetség megmutatja, hogy lehet biztonságosan járni a jégen

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés