Ezúttal november közepe az új megjelenési céldátum.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Úgy volt, hogy szeptember 17-én már játszhatjuk a CD Projekt RED Cyberpunk 2077-jét, de nem. Egy frissen kiadott közleményben szabadkozik a fejlesztőcsapat, a játék állítólag már készen van, de még állításuk szerint optimalizálni kellene, és kijavítani egy rakás bugot, ami amúgy nem hangzik túl jól. Persze CD Projekt RED nem a bugos termékeiről híres, úgyhogy higgyük el nekik, hogy tényleg kell ez a plusz két hónap a boldogságunkhoz, és november 19-én.

Az viszont már újabb kérdést vet fel, hogy miért pont ez lehet a dátum, egyesek szerint a csúszás oka az is lehet, hogy egyből a következő generáció konzoljain is debütálna, már a megjelenésükkor is. Ez azért érdekes, mert már korábban is egy november közepi nextgen konzolmegjenelésről csiripeltek a madarak, így nem lenne különösen meglepő, ha az új dátum egyben a PS5 vagy még inkább az Xbox Series X megjelenési dátuma is lenne. Azért is még inkább, mert az Xbox már most is nagyon rákapaszkodott a Cyberpunk 2077-vonatra, jelenleg is lehet kapni a játékra fazonírozott Xbox One X-bundle-öket, úgyhogy nem néznénk nagyon furcsán, ha az Xbox új konzolján lenne először játszható november 19-én a Cyberpunk. De ezek csak feltételezések. A lényeg, hogy novemberben tényleg jöjjön.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
19% Franciaország
11% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
20% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés